Op. Dr. Adil GÖKMEN

Dr. Adil Gökmen 1982 De Antalyada Doğdu Ilk Orta Ve Lise Eğitimini Antalyada Tamamlayıp Üniversite Yi Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tamamladı. Ardından Süleyman Demirel Üniversitesinde Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanlığını Aldı, Zorunlu Hizmetini Van Bölge Hastanesinde Yapan Gökmen 2013 Yılında Antalya Eğitim Araştırma Hastanesinde Ortopedi Uzmanı Olarak Göreve Başladı. Sırasıyla Finike Devlet Hastanesi Baş Hekimliği, Kepez Devlet Hastanesi Kurucu Başhekimliği Ve 112 Acil Servis Başhekimliklerini Yaptıktan Sonra Hale Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Uzman Doktor Olarak Görevine Devam Etmektedir.

20 Yıldır Aynı Şehirde Operatör Doktor Olmam Sayesinde Oluşturduğum Sağlık Network'ünü Ve Girdiğim Binlerce Ameliyattan Edindiğim Klinik Ve Hastane Tecrübesini Siz Değerli Misafirlerimizle Paylaşmak Için Tamamı Sağlık Profesyonelerimden Oluşan Ekibimle Türkiye De Bulunan Dünyanın En Iyi Doktorları Ve Klinikleriyle Sizleri Buluşturacağımıza Söz Veriyorum.

İletişime Geçin

Uzmanlık Alanları ve Hizmetler

Eklem Kireçlenmesi ve Protez Cerrahisi

Osteoartrit eklemlerde en sık görülen hastalıktır. Eklemin kıkırdak yapısının bozulmasıyla hasar meydana gelir ve osteoartrit gelişir.

Travma Cerrahisi

El cerrahisi, omurga cerrahisi, artroskopik cerrahi, ayak ve ayak bileği cerrahisi ile onkolojik ortopedi bölümlerden bazılarıdır.

Genel Ortopedi

Temel olarak kas iskelet sistemini ve sorunlarını inceleyen, doğumsal veya travma ile oluşan lezyonları, tedavi etmeye yönelik uzmanlık dalıdır.

İnstagramda Takip Edin!

@dr.adilgokmen